PODMÍNKY K INDIVID.VÝUCE


PODMÍNKY K INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE:

- k individuální výuce je možno se přihlásit po absolvování jakéhokoli z mých skupinových seminářů Hlas Dokořán.
- vyhlášené termíny zde, více info o nich zde:  

- DŮVODEM je, že s každým novým zájemcem, který dosud neprošel mým intenzivním kurzem vědomé práce hlasem, bylo vždy třeba na hodinách nejprve komplet probrat vše, čemu se detailně věnujeme na mých celodenních kurzech (abychom si srovnali vzájemně naše termonologie ohledně hlasu a práce s dechem, ohledně hlasové techniky i vnímání těla při zpěvu apod.), abychom si vzájemně porozumněli, a mohli začít pracovat na individuálních potřebách jednotlivce.

Toto vždy zabralo mnoho času (mnoho individ.hodin s jednotlivcem) a mojí energie, což je při rostoucím vašem zájmu (díky za něj :) časově nemožné a energeticky příliš náročné.

Ušetří nám oběma energii a vám i peníze, když si každý zájemce dle svých momentálních dispozic udělá svůj jasný obraz o technice na některém z mých celodenních kurzů. 
Co každý z vás pochopí a pochytí, to pochytí, a na individuálce můžeme pak navázat na již známé a mnohem rychleji se pohnout dál k vašemu vysněnému cíli. 

Děkuji za pochopení 
a těším se na společnou práci i zábavu  😀
Mon Akirah Arianna
💗1 komentář:

  1. Dobrý den,Moniko.Dnes jsem poprvé shlédla vaše videa a žasnu.Jste tak suprovní žena a tak opravdová.Překrásné energie uvnitř i kolem Vás jsou.Síla Slova to je ono.Děkuji,děkuji za Vás a vaši práci.lenka

    OdpovědětVymazat