PODMÍNKY K INDIVID.VÝUCE


PODMÍNKY K INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE:

- přednost při zařazení do individ.hodin mají ti zájemci, kteří se již zúčastnili jakéhokoli z mých skupinových seminářů Hlas Dokořán.
- vyhlášené termíny zde, více info o nich zde:

- DŮVODEM je, že s každým novým zájemcem je na individ.hodině třeba nejprve probrat veškerou techniku a terminologii s tím spojenou, se kterou během hodin pracuji, abychom si porozumněli a mohli začít pracovat na individuálních potřebách jednotlivce a nezdržovat se základními informacemi.
To vždy zabere mnoho času (mnoho individ.hodin s jednotlivcem), což je při momentálním vašem zájmu (díky za něj :) časově nemožné.
Ušetří nám oběma energii a vám i peníze, když si každý udělá svůj jasný obraz o technice na některém z mých seminářů. Co každý z vás pochopí a pochytí, to pochytí, a na individuálce už můžeme pouze navázat na již známé a mnohem rychleji se pohnout dál. 

Děkuji za pochopení a těším se na společnou práci i zábavu
Monika 1 komentář:

  1. Dobrý den,Moniko.Dnes jsem poprvé shlédla vaše videa a žasnu.Jste tak suprovní žena a tak opravdová.Překrásné energie uvnitř i kolem Vás jsou.Síla Slova to je ono.Děkuji,děkuji za Vás a vaši práci.lenka

    OdpovědětVymazat