THETA PONORY - individuální, hlubší práce s tématy


THETA léčení - jedinečný nástroj hluboké práce na sobě
 

Drazí přátelé,
tak sláva, sláva!!, na vědomost se dává, že jsem v červenci uskutečnila cestu prohlubování svých schopností a dovedností v Theta Healingu.
Podařilo se mi absolvovat tento vele-intenzivní, 3-týdenní kurz Intuitivní Anatomie!
Jupíí a juchúú, bylo to skvělé, náročné, intenzivní, jako v pračce a ždímačce zároveň - ALE SKVĚLÉ! 😇🙏

Děkuji za vaši podporu v těchto týdnech, i trpělivost, a opět se těším na setkávání a společné Thétění, ať už osobně nebo na dálku (online)... v plné síle 😉 , v nových hlubších vyšších zářivějších energiích 😊
Tímto
otvírám opět brány čekajícím zájemcům o sezení Theta (Theta-ponory).

.

- on-line/na dálku  -  po telefonu či skypu
           - funguje skvěle! z pohodlí vašeho domova   :)

- osobního setkání  -  v Praze, 50m od metra Hůrka


délka Theta-sezení :  
   dle potřeby, většinou cca 120min 
   i s úvodním rozhovorem o tématu, které chce klient řešit
   - sezení může být i delší, dle řešeného tématu, proto doporučuji si hned po Theta-sezení ten den nechat aspoň 1 hodinu volno na vztřebání změn, zapsání si, odpočinek, ukotvení v těle apod.
- kde se koná :  
   možno z pohodlí vašeho domova (on-line = skype, telefon)
   nebo osobně po domluvě (Praha, poblíž metra Hůrka, možno i Praha Bílá Hora)
- cena za Theta-sezení :  
   1800,- Kč až 2300,- Kč 
   cena za sezení mi vždy na konci sezení přijde "shora", záleží na délce a komplikovanosti tématu, nejčastěji to vychází cca 1000,-/1h
- kdy
   čas dle předchozí domluvy 
   nejlépe v dopoledních hodinách (10h - cca 12h)
    (viz Kontakt   
 
 

- co je třeba pro Theta-sezení na dálku (on-line)
- klient si ve svém bytě/prostoru najde klidné místo, kde nebude po celou dobu rušen, doporučuji zapálit svíčku, pokud má rád, připraví si malý oltář s kameny apod.
- posadí se pohodlně, ideálně na židli (důležité je, aby nohy,ruce byly nepřekřížené, chodidla na zemi, ideální jsou rovná záda)
- je potřeba zkontrolovat stav baterie mobilu/PC, a zajistit, aby byla dostatečně nabitá a vydržela po celou dobu práce
- připravit si dostatek vody a sklenici na pití, během práce (i pár dní po ní) je třeba mít dostatek tekutin (to pomáhá k celkové aktivitě, pro lepší napojení i ke zpracování změn)
- klient si formuluje (nejlépe předem sám nebo za mojí pomoci během úvodního rozhovoru) své téma, na kterém by chtěl pracovat


- jak sezení probíhá
- klient i praktikující terapeut mají během sezení zavřené oči, to umožní rychlejší cestu do mozkových vln Theta, kdy praktikující vystoupá do prostoru mozkových vln Theta a vezme klienta tzv. s sebou. V Thetě pak probíhá celý léčivý, očistný proces vedený praktikujícím (práce se strachy, nefunkčními blokujícími přesvědčeními, intenzivní práce s hluboko uloženými "zakopanými" tématy, strachy, traumaty, jejich uvolnění, vyjmutí, zrušení a nahrazení těmi funkčními, podpůrnými apod.). 
Vzhledem k tomu, že se celý proces děje v mozkových vlnách Theta, děje se tak kvantově, veškeré změny probíhají až na buněčné úrovni. 
I proto je po této práci vhodné hlídat si pitný režim a alespoň po určitou dobu doplňovat tělu vápník, hořčík, zinek (a další minerály), aby tělo mělo dost energie na integraci zmíněných změn.

Celý proces si pak často tzv. sedá několik dní, i 2-3 týdny (cca 21 dní je doba na integrování změn na fyzické úrovni, vztřebání nových návyků), kdy po této době si můžeme všimnout změn v našem chování, v našich reakcích nebo právě ne-reakcích na situace apod. Změnu můžete samozřejmě pocítit i okamžitě.
- UPOZORNĚNÍ
- žádná práce sama o sobě není samospásná! Během sezení dochází k určitým změnám ve vnitřním prostoru klienta, změnám na bunečné i genetické úrovni, poté je však již na klientovi, zda se plynule vrátí zpět do "starých kolejí", svých starých návyků, geneticky podmíněných nevědomých nastavení, nebo bude vědomě ukotvovat to nové ve svém denním žití

_______________________________________________________


❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀ 


  INSPIRACE  -  TÉMATA, OKRUHY pro sezení Theta - např. :  

- čištění vztahů, rodové linie apod. (to mívá teď nejsilnější volání...)
- nahlédnutí, pochopení příčin nemocí a jejich odstranění
- uvolňování strachů, bloků, pochopení a rozpuštění fóbií
- bližší pochopení souvislostí různých životních situací
- jméno duše - vibrační kód duše - pokud na Vás toto volá, pak je sezení Theta vhodným nástroj k jeho získání
...apod.


❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀

REFERENCE:


 Ákirah, slovo vyzývající Bohyni ke svému poslání, poslání být tady při léčení pro druhého v naprostém souladu a bystrozrakosti vnitřního zraku.
Je jako ostříž, nic jí neunikne, je jako nejněžnější náruč matky, pohlazení vody, síla ohně a pevnost skal.
 Je přesná, moudrá, klidná a zvědavá, je v napojení srdce svého poslání.
Je skutečnou léčitelkou, všeobjímající láskou, která koná zázraky...a za to ti, drahá Moničko, moc děkuji. Ba...ka                                
                                                          (B.O., organizátorka, herečka, umělkyně)


Má milá, děkuji Ti z celého srdce, že jsi mi byla průvodkyní na mé vesmírné cestě-DĚKUJI! Vzhledem k okolnostem jsme zvolily Theata Healing na dálku, prožitek však byl stejně silný jako při osobním setkání. Vedla jsi mě citlivě a s pocitem bezpečí mi pomohla rozkrýt hluboké kořeny, které tvoří mou současnost. Ještě sama netuším dosah celého prožitku, ale jsem přesvědčená, že spolupráce s Tebou je darem! Těším se na další setkání (a nejen pozemské  😊 )
                                                                                     (M.N., fyzioterapeutka, masérka)Ahoj Moni, moc moc děkuji za Thétu, nečekala jsem nic nijak konkrétního a bylo to Něco :)
Došly mi během procesu souvislosti všech mých témat, hezky se to promítlo a pochopila jsem hodně z nastavení a problému mužsko-ženského principu v sobě.
Pěkně si mě procesem vedla, proces prošel v daném čase, nerozplizlo se to a šlo to, z mého pohledu, dobře. Měla jsem pocit v tu chvíli po skončení, že jsem byla připravována na toto pochopení souvislostí několik let a řešila si různé roviny zdánlivě oddělených témat, aby se to v Théta sezení s Tebou pekně pospojilo a konečně prošlo.
Moc Ti děkuji.                                (Š.B., Průvodkyně sebepoznávacími procesy)
S Monikou jsem pracovala mnohokrát a vždy velmi do hloubky, takže se efekt v životě projevil prakticky ihned. Oslovuju ji s naprostou důvěrou, že mi pomůže osvětlit situace, kterými procházím, a provede mě jimi tím nejlepším způsobem tak, abych je mohla opustit nebo změnit.
Je velmi pečlivá a klientům se věnuje s maximální pílí pro jejich největší užitek.
                                                                                                (A.B., učitelka angličtiny)


Milá Moniko, chci Vám poděkovat ještě jednou i touto cestou. Měla jsem štěstí, že mi kamarádka doporučila právě Vás!
Stihla jsem si (před karanténou) dopřát společná sekání na Souznění, Mantření, Hlasu dokořán. S každou dílnou se prohlubovalo mé nadšení z Vaší osobnosti. Obdivuji Vaši opravdovost, energii, vnímavost, laskavost. Naplánovala jsem si s Vámi individuální konzultace, ale kvůli současným opatřením jsem mohla absolvovat pouze jednu. Nyní jsme „uvězněni“ ve svých domovech. Neskutečně mě potěšilo, když jste mi zavolala a nabídla mi setkání na dálku (když nemohlo dojít k našemu osobnímu).
Pochopila jsem díky sezení Thety, že své potíže s hlasem musím řešit na jiné, hlubší úrovni. Vnímat svůj prostor, starat se o něj bylo pro mě vždy obtížné. Vy mě trpělivě vybízíte ke změně a ukazujete mi netušené možnosti. Cítím se s Vámi v bezpečí a plně opečovávaná. Theta–léčení je pro mě něco mezi nebem a zemí. S mým svolením jste mi z mého srdce „vysála“ smutek, stud, bolest a naplnily jsme ho přijetím. Zažila jsem uklidňující a povznášející pocit z rozsvícení mého „já“. Hned druhý den jsem měla chuť si prozpěvovat a hlas mi nepřeskakoval, nevynechával. A to je jenom začátek, viďte, Moniko😊. 
                                                                                 (J.Kr., učitelka v ZŠ)


Na plánované 3-hodinovce zpěvu s Monikou jsme společně věnovaly spoustu času jedné písničce a ono to prostě vůbec nešlo. Cítila jsem tam pořád nějaký blok, napětí, a přes veškerou naši snahu to nešlo povolit. 
Monika mi nabídla THETA léčení. V tuto chvíli se pro mě zastavil čas - vůbec netuším jak dlouho to celé trvalo. Za tu dobu proběhlo neuvěřitelně hodně věcí, myšlenek, změn.
Po ukončení léčení (které mimochodem i po víc než 2 týdnech stále pořád doznívá a odstartovalo další procesy 😊) jsme se vrátily ke té stejné písničce. 
Najednou jsem při zpívání cítila  klid a pocit volnosti.
A ta písnička šla úplně lehce. Cítila jsem se úplně jinak. Najednou jsem "pochopila" co po mě Monika celou dobu chtěla   😄           
                                                                                 (J.Ko., učitelka v MŠ)


Milá Akirah, měla jsem problém sama se sebou, moje cesta vedla stále rovně, nevšímala jsem si "moudrých" odboček, dělala, že je nevidím. Tak jsem onemocněla a konečně se začala zajímat, proč to tak je. Proč se mi děje stále to samé. Bylo mi řečeno, tak to změň, dělej to jinak, pouč se z toho! Ale já nevěděla - z čeho! Požádala jsem Moniku (Akirah) o pomoc. Jeden večer jsme se ponořili do stavu theta, Monika mě vedla a ejhle ! Našli jsme můj problém! Byl hluboko zasazen v mé minulosti a já měla možnost "nahlédnout". Pochopit! Proč se tak chovám, proč se lidé tak divně chovají ke mě, proč já tak reaguji. Bylo to zvláštní, dozvědět se o sobě co jsem byla. Já to všechno určitě věděla, ale bylo to "bezpečně" zasunuto hluboko v mé paměti. Teď, když jsem to poznala a pojmenovala, můžu to změnit.
A tak se postupně měním, mám ze sebe radost, a ony se i věci kolem mě mění. Začínám svítit a dívat se na svět novýma očima a on mi odpovídá stejně. Mám radost. Budu v tom pokračovat dál, poznávat sama sebe a určitě znovu oslovím Akirah (Moniku :), aby mi byla průvodcem. Chtěla bych napsat VELKÉ DĚKUJI, takže MONI, OPRAVDU MOC DĚKUJI 
                                                               (H.H., majitelka cestovní agentury)


Děkuji za naše poslední Theta-setkání. Když jsem odcházela, připadala jsem si "očištěná". Občas se přistihnu, že si broukám ..... :-)  Malý zázrak :-))  Daří se mi mít i jakýsi nadhled v běžném životě, v práci....                              (J.P.B.)


.

1 komentář:

  1. Má milá, děkuji Ti z celého srdce, že jsi mi byla průvodkyní na mé vesmírné cestě-DĚKUJI!Vzhledem k okolnostem jsme zvolily Theata Healing na dálku, prožitek však byl stejně silný jako při osobním setkání. Vedla jsi mě citlivě a s pocitem bezpečí mi pomohla rozkrýt hluboké kořeny, které tvoří mou současnost. Ještě sama netuším dosah celého prožitku, ale jsem přesvědčená, že spolupráce s Tebou je darem! Těším se na další setkání (a nejen pozemské:)) M.

    OdpovědětVymazat