THETA terapie - individuální sezení - termíny

THETA léčení - jedinečný nástroj hluboké práce na sobě
 

AKTUÁLNĚ  VOLNÉ  TERMÍNY :
(vyberte si a kontaktujte mě viz Kontakt)
 
  KVĚTEN  2024 
ČT   9.5.24    - od 9:30                          OBSAZENO
PA   10.5.24   - od 9:30                          OBSAZENO
 _________________________________ 
 
PO   13.5.24   - od 9:30                          OBSAZENO
UT   14.5.24   - od 9:30                          OBSAZENO
ST    15.5.24   - od 9:30                          OBSAZENO
ČT   16.5.24   - od 9:30                          OBSAZENO
 _________________________________
 
 
 - další volné termíny na individuální terapie budou průběžně vyhlášeny, teď jedou velké Theta kurzy, moje kapacita je menší  💖
 
 

- místo konání terapie :  
                   - on-line/na dálku :
 
            -   tedy skype-hovor nebo hovor přes messenger  
                či telefonní hovor
            - funguje skvěle! a z pohodlí mého i vašeho domova  😊
 
         - osobní setkání
           - od 1.12.22 ruším variantu osobního setkání na terapii Theta z důvodu mé omezené časové kapacity i z rodinných důvodů. Děkuji za velký zájem o tyto Theta terapie. 😍    
Děkuji i za Vaše skvělé ohlasy na ně!délka Theta-sezení :  
   dle potřeby, většinou cca 120-150min i s úvodním rozhovorem o tématu, které chce klient řešit
- sezení může být kratší i delší, dle řešeného tématu, proto doporučuji si hned po Theta-sezení ten den nechat aspoň 1 hodinu volno na vztřebání změn, zapsání si, odpočinek, ukotvení v těle apod. Někteří klienti mi hlásí, že bezprostředně po sezení potřebovali jít i na chvíli spát.... Což je další skvělý benefit terapií online  👍
 
 
- cena za Theta-sezení
   online :  cca 1300,-/1h   (aktualizováno 1.5.2024)
   - finální cena za sezení mi vždy na konci sezení přijde, záleží nejvíce na délce sezení a komplikovanosti tématu
   - PLATBA vždy až po sezení (na účet viz Kontakt)
   - STORNO podmínky :  
❤  pokud sezení zrušíte minimálně 3 dny (72h) předem, neplatíte nic
❤  pokud sezení zrušíte ten den nebo na termín zcela zapomenete (i to se stává!, máme-li silné obranné mechanismy) 💖 - platíte odhadovaných 50% (1600,-)
- nabízím možnost za sebe na svůj termín poslat informovaného náhradníka z řad Vašich přátel, pak Vy neplatíte nic, neb platbu obstará "náhradník"  😊

 
- kdy - termín, čas
   vždy dle předchozí domluvy 
   nejlépe v dopoledních hodinách (mezi 9:30h - cca 13h)
   nebo výjimečně ve večerních hodinách (od 19:30)
   - objednání viz Kontakt 
 
 
  - kolik sezení je třeba?  Stačí jedno sezení? :  

  -  často při sezení s novým zájemcem vnímám jistý tlak na toto Theta-setkání, abychom "udělali všechno" a to během tohoto jednoho sezení, ať je vše hotové, jen tak je to "dobré"... Tolik let (životů?) jsme vršili a vršili bolestivé zážitky, přehlíželi vnitřní nepohodu, žili ve vleku rodových zátěží a zavírali oči před mnohým nepříjemným... jak jsme přišli na to, že tohle půjde spravit všechno hned, okamžitě, najednou?? 
Ujistím Vás, pravděpodobně nepůjde. Záleží jen na Vás, zda pocítíte potřebu po částech odklízet sutiny a nastřádaný "emoční a energetický nepořádek" a žít stále ve větší lehkosti, nebo zda se ve stávajícím raději naučíte přežívat...  😊
 

- co je třeba pro Theta-sezení on-line

- ve svém bytě/prostoru si najděte klidné místo, kde nebudete po celou dobu rušeni, doporučuji zapálit svíčku, pokud máte rádi, je vhodné připravit si malý oltář s kameny apod., nebo taky nic, pokud to není Vaším zvykem  😉
- posadíte se pohodlně, ideálně na židli, křeslo (důležité je, aby nohy, ruce byly nepřekřížené, chodidla na zemi, ideální jsou rovná záda)
- je potřeba zkontrolovat stav baterie mobilu/PC, a zajistit, aby byla dostatečně nabitá a vydržela po celou dobu práce
- připravíte si dostatek vody a sklenici na pití, během sezení (vhodné je dost pít i pár dní po sezení), je třeba mít dostatek tekutin (to pomáhá k celkové aktivitě, pro lepší napojení i ke zpracování změn)
- klient si formuluje (nejlépe předem sám nebo za mojí pomoci během úvodního rozhovoru) své téma, na kterém by chtěl pracovat


- jak sezení probíhá
- klient i praktikující terapeut mají během sezení většinou zavřené oči, to umožní rychlejší cestu do mozkových vln Theta, kdy praktikující vystoupá do prostoru mozkových vln Theta a vezme klienta tzv. s sebou. V Thetě pak probíhá celý léčivý, očistný proces vedený praktikujícím (práce se strachy, nefunkčními blokujícími přesvědčeními, intenzivní práce s hluboko uloženými "zakopanými" tématy, strachy, traumaty, jejich uvolnění, vyjmutí, zrušení a nahrazení těmi funkčními, podpůrnými apod.). 
Vzhledem k tomu, že se celý proces děje v mozkových vlnách Theta, děje se tak kvantově, veškeré změny probíhají až na buněčné úrovni. 
I proto je po této práci vhodné hlídat si pitný režim a alespoň po určitou dobu doplňovat tělu vápník, hořčík, zinek (a další minerály), aby tělo mělo dost energie na integraci zmíněných změn.

Celý proces si pak často tzv. sedá několik dní (2-3dny ten základ), a cca 2-3 týdny (cca 21 dní) je doba na integrování změn na fyzické úrovni, vztřebání a osvojení si nových návyků, kdy po této době si můžeme všimnout změn v našem chování, v našich reakcích nebo právě ne-reakcích na situace apod. Změnu můžete samozřejmě pocítit i okamžitě.
- UPOZORNĚNÍ 💗
- žádná práce sama o sobě není samospásná! Během sezení dochází k hlubokým změnám ve vnitřním prostoru klienta, ke změnám na bunečné i genetické úrovni i ve všech rovinách jeho bytosti. K uzdravení však dochází každý pouze sám, a to svým přístupem, pílí, vnitřním nastavením a pravým odhodláním pro změnu! Po sezení je klient vždy ve vysokých energiích, těch nejlepších vnitřních nastaveních, je však zcela na něm, zda si tyto energie a vibrace vlastní pílí udrží, či se plynule vrátí zpět do "starých kolejí", svých starých návyků, geneticky podmíněných nevědomých nastavení, nebo bude vědomě ukotvovat to nové ve svém denním žití... 💗

_______________________________________________________


❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀ 


  INSPIRACE - TÉMATA, OKRUHY pro sezení Theta :  

- čištění vztahů, rodové linie apod. (to bývá velmi silné volání...)
- nahlédnutí, pochopení příčin nemocí a jejich odstranění
- uvolňování strachů, bloků, pochopení a rozpuštění fóbií
- bližší pochopení souvislostí různých životních situací
...apod.❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀

REFERENCE:


  Akirah, slovo vyzývající Bohyni ke svému poslání, poslání být tady při léčení pro druhého v naprostém souladu a bystrozrakosti vnitřního zraku.
Je jako ostříž, nic jí neunikne, je jako nejněžnější náruč matky, pohlazení vody, síla ohně a pevnost skal.
 Je přesná, moudrá, klidná a zvědavá, je v napojení srdce svého poslání.
Je skutečnou léčitelkou, všeobjímající láskou, která koná zázraky...a za to ti, drahá Moničko, moc děkuji. Ba...ka                                
                                                          (B.O., organizátorka, herečka, umělkyně)


Má milá, děkuji Ti z celého srdce, že jsi mi byla průvodkyní na mé vesmírné cestě-DĚKUJI! Vzhledem k okolnostem jsme zvolily Theata Healing na dálku, prožitek však byl stejně silný jako při osobním setkání. Vedla jsi mě citlivě a s pocitem bezpečí mi pomohla rozkrýt hluboké kořeny, které tvoří mou současnost. Ještě sama netuším dosah celého prožitku, ale jsem přesvědčená, že spolupráce s Tebou je darem! Těším se na další setkání (a nejen pozemské  😊 )
                                                                                     (M.N., fyzioterapeutka, masérka)Ahoj Moni, moc moc děkuji za Thétu, nečekala jsem nic nijak konkrétního a bylo to Něco :)
Došly mi během procesu souvislosti všech mých témat, hezky se to promítlo a pochopila jsem hodně z nastavení a problému mužsko-ženského principu v sobě.
Pěkně si mě procesem vedla, proces prošel v daném čase, nerozplizlo se to a šlo to, z mého pohledu, dobře. Měla jsem pocit v tu chvíli po skončení, že jsem byla připravována na toto pochopení souvislostí několik let a řešila si různé roviny zdánlivě oddělených témat, aby se to v Théta sezení s Tebou pekně pospojilo a konečně prošlo.
Moc Ti děkuji.                                (Š.B., Průvodkyně sebepoznávacími procesy)
S Monikou jsem pracovala mnohokrát a vždy velmi do hloubky, takže se efekt v životě projevil prakticky ihned. Oslovuju ji s naprostou důvěrou, že mi pomůže osvětlit situace, kterými procházím, a provede mě jimi tím nejlepším způsobem tak, abych je mohla opustit nebo změnit.
Je velmi pečlivá a klientům se věnuje s maximální pílí pro jejich největší užitek.
                                                                                                (A.B., učitelka angličtiny)


Milá Moniko, chci Vám poděkovat ještě jednou i touto cestou. Měla jsem štěstí, že mi kamarádka doporučila právě Vás!
Stihla jsem si (před karanténou) dopřát společná sekání na Souznění, Mantření, Hlasu dokořán. S každou dílnou se prohlubovalo mé nadšení z Vaší osobnosti. Obdivuji Vaši opravdovost, energii, vnímavost, laskavost. Naplánovala jsem si s Vámi individuální konzultace, ale kvůli současným opatřením jsem mohla absolvovat pouze jednu. Nyní jsme „uvězněni“ ve svých domovech. Neskutečně mě potěšilo, když jste mi zavolala a nabídla mi setkání na dálku (když nemohlo dojít k našemu osobnímu).
Pochopila jsem díky sezení Thety, že své potíže s hlasem musím řešit na jiné, hlubší úrovni. Vnímat svůj prostor, starat se o něj bylo pro mě vždy obtížné. Vy mě trpělivě vybízíte ke změně a ukazujete mi netušené možnosti. Cítím se s Vámi v bezpečí a plně opečovávaná. Theta–léčení je pro mě něco mezi nebem a zemí. S mým svolením jste mi z mého srdce „vysála“ smutek, stud, bolest a naplnily jsme ho přijetím. Zažila jsem uklidňující a povznášející pocit z rozsvícení mého „já“. Hned druhý den jsem měla chuť si prozpěvovat a hlas mi nepřeskakoval, nevynechával. A to je jenom začátek, viďte, Moniko😊. 
                                                                                 (J.Kr., učitelka v ZŠ)


Na plánované 3-hodinovce zpěvu s Monikou jsme společně věnovaly spoustu času jedné písničce a ono to prostě vůbec nešlo. Cítila jsem tam pořád nějaký blok, napětí, a přes veškerou naši snahu to nešlo povolit. 
Monika mi nabídla THETA léčení. V tuto chvíli se pro mě zastavil čas - vůbec netuším jak dlouho to celé trvalo. Za tu dobu proběhlo neuvěřitelně hodně věcí, myšlenek, změn.
Po ukončení léčení (které mimochodem i po víc než 2 týdnech stále pořád doznívá a odstartovalo další procesy 😊) jsme se vrátily ke té stejné písničce. 
Najednou jsem při zpívání cítila  klid a pocit volnosti.
A ta písnička šla úplně lehce. Cítila jsem se úplně jinak. Najednou jsem "pochopila" co po mě Monika celou dobu chtěla   😄           
                                                                                 (J.Ko., učitelka v MŠ)


Milá Akirah, měla jsem problém sama se sebou, moje cesta vedla stále rovně, nevšímala jsem si "moudrých" odboček, dělala, že je nevidím. Tak jsem onemocněla a konečně se začala zajímat, proč to tak je. Proč se mi děje stále to samé. Bylo mi řečeno, tak to změň, dělej to jinak, pouč se z toho! Ale já nevěděla - z čeho! Požádala jsem Moniku (Akirah) o pomoc. Jeden večer jsme se ponořili do stavu theta, Monika mě vedla a ejhle ! Našli jsme můj problém! Byl hluboko zasazen v mé minulosti a já měla možnost "nahlédnout". Pochopit! Proč se tak chovám, proč se lidé tak divně chovají ke mě, proč já tak reaguji. Bylo to zvláštní, dozvědět se o sobě co jsem byla. Já to všechno určitě věděla, ale bylo to "bezpečně" zasunuto hluboko v mé paměti. Teď, když jsem to poznala a pojmenovala, můžu to změnit.
A tak se postupně měním, mám ze sebe radost, a ony se i věci kolem mě mění. Začínám svítit a dívat se na svět novýma očima a on mi odpovídá stejně. Mám radost. Budu v tom pokračovat dál, poznávat sama sebe a určitě znovu oslovím Akirah (Moniku :), aby mi byla průvodcem. Chtěla bych napsat VELKÉ DĚKUJI, takže MONI, OPRAVDU MOC DĚKUJI 
                                                               (H.H., majitelka cestovní agentury)


Děkuji za naše poslední Theta-setkání. Když jsem odcházela, připadala jsem si "očištěná". Občas se přistihnu, že si broukám ..... :-)  Malý zázrak :-))  Daří se mi mít i jakýsi nadhled v běžném životě, v práci....                              (J.P.B.)


.

1 komentář:

  1. Má milá, děkuji Ti z celého srdce, že jsi mi byla průvodkyní na mé vesmírné cestě-DĚKUJI!Vzhledem k okolnostem jsme zvolily Theata Healing na dálku, prožitek však byl stejně silný jako při osobním setkání. Vedla jsi mě citlivě a s pocitem bezpečí mi pomohla rozkrýt hluboké kořeny, které tvoří mou současnost. Ještě sama netuším dosah celého prožitku, ale jsem přesvědčená, že spolupráce s Tebou je darem! Těším se na další setkání (a nejen pozemské:)) M.

    OdpovědětVymazat