THETA léčení - info


 CO JE THETA léčení, stručně   
Theta Healing je způsob hluboké práce s energií, energetického léčení, který pracuje s omezujícími přesvědčeními v naší mysli formujícími naši žitou realitu; zvědomuje, mění, pročišťuje, a to v podstatě okamžitě bez zbytečného utrpení a noření se do starých bolestných či těžkých událostí. Theta Healing je pro mě jedinečný a komplexní nástroj práce na sobě, v sobě, s velkým přesahem do mé vnější reality.                                             (Mon Akirah Arianna)


úryvek z knihy Theta léčení od Vianny Stibal, Metoda energetické samoléčby, nakl.Eugenika:
Jak název napovídá, během metody Theta Healing se pracuje v mozkových vlnách theta.
"Stav theta je velmi hluboký stav uvolnění, který se používá při hypnóze. V tomto stavu se mozkové vlny zpomalují na frekvenci 4-7 cyklů za sekundu. Duchovně vyspělí lidé hodiny meditují, aby tohoto stavu dosáhli, jelikož v něm mohou spočinout v naprostém klidu. Mozkové vlny theta patří do sféry podvědomí. Ovládají část naší mysli, která se nachází mezi vědomím a nevědomím. Ukrývají vzpomínky a pocity. Řídí naše postoje, přesvědčení a chování. Jsou vždy kreativní, inspirující a doprovázejí je velmi duchovní vjemy a zážitky. Domnívám se, že tento stav nám umožňuje jednat pod úrovní vědomé mysli..." 


úryvek z knihy Theta léčení od Vianny Stibal
Během Theta léčení se praktikující spojuje s energií nejvyššího Zdroje neboli Stvořitele všeho, co jest a odtud probíhá veškerá práce a proměna...
"Stvořitel mi sdělil, že v dávné době před naší známou a zaznamenanou historií byly naše intuitivní schopnosti na daleko vyšším stupni, než jsou dnes. V průběhu věků jsme ztratili mnoho darů. Co v dnešní době známe pod pojmem Theta léčení, bylo ve skutečnosti známé již před tisíci lety. Domnívám se, že tyto techniky jsou tak staré jako sám čas. Po tisíciletí byly používány v dobách, kdy se lidstvo probouzelo jen proto, aby zase upadalo do spánku.
Nyní je období dlouhého spánku za námi a opět se probouzíme..." 
  SEMINÁŘE THETA HEALING  a  já   
V dubnu 2019 pro mě začala nová nádherná etapa práce na sobě.
Od dubna 2019 jsem prošla intenzivní hlubokou cestou sebepráce- absolvované semináře Thety s certifikací:
Theta Healing - Basic (1) - (základní),
Theta Healing - Advanced (2) - (pokročilí)
Theta Healing - Dig Deeper (3) - (metoda Hluboké kopání)
Theta Healing - Vy a Stvořitel (4)
Theta Healing - Manifesting and Abundance - (Zhmotňování a Hojnost)
Theta Healing - Game of Life (Hra života)
Theta Healing - Heart Song (Píseň srdce)
Theta Healing - Intuitivní Anatomie (15ti denní intenzivní kurz)
- v létě 2022 i kurzy 1-4 pro InstruktoryTheta Healing
- od r.2020 jsem svoji Theta-praxi zdokonalovala jako asistentka na kurzech Thety, každým ze základních 1-4 jsem prošla i 4-5x, skvělá zkušenost!
- nyní připravuji své vlastní kurzy coby lektorka Theta Healing
(v případě zájmu naučit se Thetu pod mým vedením, se mi ozvěte na mail: hlasdokoran@seznam.cz)


Základní první kurzy jsem prošla pod vedením milované lektorky Arramei, češky žijící dlouhodobě v Londýně, nyní víceméně přesídlené zpět do Prahy. Některé kurzy (jako Intuitiv.anatomii) jsem prošla pod vedením úžasné ženy z Nizozemí, Indry Silar, velkého srdce! Na mojí Theta-cestě též vřelý dík Věrušce Štěpánková, lektorce Thety a skvělé léčitelce a obřího otevřeného srdce!!

💗💗💗


  THETA PŘI MÉ PRÁCI COBY LEKTORKY, PRŮVODKYNĚ ŘÍŠÍ HLASU   
Někdy v létě 19, když jsem s Thetou začínala a "testovala" ji i sebe 😉 , jsem měla silný zážitek s jednou klientkou, kdy se během delší lekce naše práce zasekla na jednom již déle řešeném tématu a nešla nijak dál i přes velkou snahu nás obou.
Nabídla jsem jí cestu do Thety, tam jsme popracovaly, a pak cca po 70ti minutovém odbloku šly opět zpívat stejnou píseň, stejné téma. Nevěřila jsem moc tomu, že by efekt byl slyšet hned, když na tomto tématu pracujeme už pár měsíců, ale za zkoušku to stálo. K obrovskému překvapení mému i mé klientky byla ona schopna okamžitě používat svůj hlas novým dosud neznámým a sobě nedovolovaným způsobem a to s velkou lehkostí, pocitem úlevy a radosti, bez dřívějších tlaků, bloků a napětí! Bylo to jako zázrak  💗  NABÍZÍM NOVÝ ROZMĚR PŘI PRÁCI S HLASEM, NA SOBĚ 
Zvu vás k novému hlubšímu a komplexnějšímu způsobu práce na sobě, 
přístupu k sobě, k novému způsobu práce se svým hlasem 
a tím i celou svou bytostí...

Jak vždycky říkám: zpěv je prima, 
ale je to pouze třešnička na dortu našeho denního života.
Náš hlas, tak jak momentálně zní, vždy ukáže přesně, 
jak se sebou uvnitř zacházíme, 
co vnímáme, 
co si dovolujeme i zakazujeme, 
čeho se bojíme, 
co preferujeme 
i jaké obranné mechanismy právě používáme, 
abychom se vyhnuli bolesti, zklamání, kritice, odmítnutí...
 
Náš hlas nemá důvod neznít volně a nezpívat, 
pokud mu uvnitř v sobě uvolníme cestu, kterou skrze nás může proudit!
Udělejme v sobě cestu našim touhám a potřebám 
a naší hudbě a vnitřní harmonii (souladu - se sebou, světem), 
povolme strachy, které stahují a tvrdnou v těle i mysli a vytváří hradby a hráze, 
a rozlučme se s obrannými mechanismy, které nás sice i chrání, 
ale zároveň zabraňují volnému toku života a radosti v nás.
A pak si jen užívejme, jak skrze nás život teče 
a co krásného s sebou přináší...


S láskou Mon Akirah Arianna  💗❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀


REFERENCE:


 Ákirah, slovo vyzývající Bohyni ke svému poslání, poslání být tady při léčení pro druhého v naprostém souladu a bystrozrakosti vnitřního zraku.
Je jako ostříž, nic jí neunikne, je jako nejněžnější náruč matky, pohlazení vody, síla ohně a pevnost skal.
 Je přesná, moudrá, klidná a zvědavá, je v napojení srdce svého poslání.
Je skutečnou léčitelkou, všeobjímající láskou, která koná zázraky...a za to ti, drahá Moničko, moc děkuji. Ba...ka
                                                     (B.O., organizátorka, herečka, umělkyně)Ahoj Moni, moc moc děkuji za Thétu, nečekala jsem nic nijak konkrétního a bylo to Něco :)
Došly mi během procesu souvislosti všech mých témat, hezky se to promítlo a pochopila jsem hodně z nastavení a problému mužsko-ženského principu v sobě.
Pěkně si mě procesem vedla, proces prošel v daném čase, nerozplizlo se to a šlo to, z mého pohledu, dobře. Měla jsem pocit v tu chvíli po skončení, že jsem byla připravována na toto pochopení souvislostí několik let a řešila si různé roviny zdánlivě oddělených témat, aby se to v Théta sezení s Tebou pekně pospojilo a konečně prošlo.
Moc Ti děkuji.                                     (Š.B., Průvodkyně sebepoznávacími procesy)


Na plánované 3-hodinovce zpěvu s Monikou jsme společně věnovaly spoustu času jedné písničce a ono to prostě vůbec nešlo. Cítila jsem tam pořád nějaký blok, napětí, a přes veškerou naši snahu to nešlo povolit. 
Monika mi nabídla THETA léčení. V tuto chvíli se pro mě zastavil čas - vůbec netuším jak dlouho to celé trvalo. Za tu dobu proběhlo neuvěřitelně hodně věcí, myšlenek, změn.
Po ukončení léčení (které mimochodem i po víc než 2 týdnech stále pořád doznívá a odstartovalo další procesy 😊) jsme se vrátily ke té stejné písničce. 
Najednou jsem při zpívání cítila  klid a pocit volnosti.
A ta písnička šla úplně lehce. Cítila jsem se úplně jinak. Najednou jsem "pochopila" co po mě Monika celou dobu chtěla   😄             (J.K.)


Milá Akirah, měla jsem problém sama se sebou, moje cesta vedla stále rovně, nevšímala jsem si "moudrých" odboček, dělala, že je nevidím. Tak jsem onemocněla a konečně se začala zajímat, proč to tak je. Proč se mi děje stále to samé. Bylo mi řečeno, tak to změň, dělej to jinak, pouč se z toho! Ale já nevěděla - z čeho! Požádala jsem Moniku (Akirah) o pomoc. Jeden večer jsme se ponořili do stavu theta, Monika mě vedla a ejhle ! Našli jsme můj problém! Byl hluboko zasazen v mé minulosti a já měla možnost "nahlédnout". Pochopit! Proč se tak chovám, proč se lidé tak divně chovají ke mě, proč já tak reaguji. Bylo to zvláštní, dozvědět se o sobě co jsem byla. Já to všechno určitě věděla, ale bylo to "bezpečně" zasunuto hluboko v mé paměti. Teď, když jsem to poznala a pojmenovala, můžu to změnit.
A tak se postupně měním, mám ze sebe radost, a ony se i věci kolem mě mění. Začínám svítit a dívat se na svět novýma očima a on mi odpovídá stejně. Mám radost. Budu v tom pokračovat dál, poznávat sama sebe a určitě znovu oslovím Akirah (Moniku :), aby mi byla průvodcem. Chtěla bych napsat VELKÉ DĚKUJI, takže MONI, OPRAVDU MOC DĚKUJI                 (H.H.)


Děkuji za naše poslední Theta-setkání. Když jsem odcházela, připadala jsem si "očištěná". Občas se přistihnu, že si broukám ..... :-)  Malý zázrak :-))  Daří se mi mít i jakýsi nadhled v běžném životě, v práci....                (J.P.B.)


Dobrý den Moniko,
chtěla bych Vám moc poděkovat za Theta léčení, na kterém jsem u Vás byla před necelým měsícem.
Musím říct, že ve svém životě opravdu pozoruji krásné změny a celkově se cítím taková lehčí. :))    (I.M.)


více info:  kdy, kde, cena...   ZDE


.

1 komentář:

  1. Milá Akirah, měla jsem problém sama se sebou, moje cesta vedla stále rovně, nevšímala jsem si "moudrých" odboček, dělala, že je nevidím. Tak jsem onemocněla a konečně se začala zajímat, proč to tak je. Proč se mi děje stále to samé. Bylo mi řečeno, tak to změň, dělej to jinak, pouč se z toho! Ale já nevěděla - z čeho! Požádala jsem Moniku o pomoc. Jeden večer jsme se ponořili do stavu theta, Monika mě vedla a ejhle ! Našli jsme můj problém! Byl hluboko zasazen v mé minulosti a já měla možnost "nahlédnout". Pochopit! Proč se tak chovám, proč se lidé tak divně chovají ke mě, proč já tak reaguji. Bylo to zvláštní, dozvědět se o sobě co jsem byla. Já to všechno určitě věděla, ale bylo to "bezpečně" zasunuto hluboko v mé paměti. Teď, když jsem to poznala a pojmenovala, můžu to změnit.
    A tak se postupně měním, mám ze sebe radost, a ony se i věci kolem mě mění. Začínám svítit a dívat se na svět novýma očima a on mi odpovídá stejně. Mám radost. Budu v tom pokračovat dál, poznávat sama sebe a určitě znovu oslovím Akirah, aby mi byla průvodcem. Chtěla bych napsat VELKÉ DĚKUJI, takže MONI, OPRAVDU MOC DĚKUJI

    OdpovědětVymazat