1. ZPĚV - HLAS - individuální práce hlasem

1. ZPĚV - HLAS
- neboli individuální práce s hlasem- individuální lekce (tedy vždy lektorka a žák/klient)

- ROZSAH VÝUKY : libovolně dlouhé (více info v Rozvrhy)

- PODMÍNKOU k zařazení do individ.výuky je absolvování jakéhokoli z mých
celodenních (víkendových) seminářů Hlas Dokořán
- vyhlášené termíny ZDE

- STORNO PODMÍNKY :   ZDE

- PRO KOHO JSOU HODINY URČENY : pro zájemce ve věku od 16 let
- důvod věkového omezení ZDE

- CENA a VOLNÉ HODINY : vždy aktualizováno viz Rozvrhy

- REZERVACE HODIN : viz Kontakt

- LEKTORKA Mon Akirah Obermajerová

- MÍSTO KONÁNÍStudio Setkávání
(Praha, Bílá Hora, Řetězokovářů 105/12)
- cesta do Studia : 200m od konečné tram č.22, 25, Bílá Hora, nebo i jinak)
- parkování : je zde v pohodě  

__________________________________________________

Nabídka je určena zájemcům o hlubší ponor do sebe sama, do svého vnitřního prostoru pomocí práce s hlasem, ať tedy zpěvákům či nadšencům toužícím zpívat, nebo hlasovým profesionálům (pedagogům, řečníkům, turistickým průvodcům…)
Pěvecká ani předchozí hudební zkušenost nejsou podmínkou k účasti na hodinách. 
Jedna podmínka přece ale je, ochota ke změně! Ochota se dozvědět mnohé o sobě i o svých životních postojích, ochota k upřímnosti k sobě. Bez toho se v osobní ani pracovní komunikaci zřejmě nepotkáme.  :)

Během individ.hodin se věnujeme zvědomení a nácviku všeho, co proběhlo na celodenní dílně dle potřeb žáka. Tedy správnému použití dechu během zpěvu, či nácviku jednotlivých modů, způsobů použití hlasu apod. 
Vědomí, že vše se vším souvisí nás vede k uvědomění si, že např.nelze stát během zpěvu rovně, uvolněně, když mě život kroutí a tlačí k zemi... (= nechám se životem kroutit a tlačit k zemi), nebo přijmout zodpovědnost za situaci, že nemám silný hlas, pokud se za sebe a své potřeby nedokážu postavit apod. Je třeba nahlédnout hlouběji...převzít zodpovědnost!
To často vyžaduje i delší práci, nácvik a ochotu ponořit se do svých skrytých emočních obsahů, než se odstraní, opustí nesprávné návyky z předchozího používání sebe i svého hlasu, a také případné bloky a strachy spojené se sebevyjádřením i hlasitým hlasovým projevem.

❀  I z toho důvodu vedle výuky práce hlasem nabízím NOVĚ  i hlubší ponor do témat a bloků spojených s tématem sebevyjádření i tématy z jiných oblastí, a to pomocí metody THETA Healing (více o Theta Healing ZDE ), jejíž možnosti práce a pomoci mě poslední dobou velice úchvátily...

Při zpěvu nelze pracovat pouze s hlasivkami či dechem, jde vždy o komplexní proces dotýkající se celého člověka (fyziologická, emoční, psychická, duševní oblast jsou spolu dokonale propojeny, změna v jedné oblasti vyvolá změnu v těch zbývajících). Nabízím celostní přístup a humorné vedení.

S láskou Mon Akirah   💗
 

Žádné komentáře:

Okomentovat