1. SÓLOVÝ ZPĚV - individuální práce s hlasem

SÓLOVÝ ZPĚV
 individuální práce hlasem

  Aktuálně volné hodiny    zde:

počet studentů v hodině   - individuální výuka, tedy 1 žák

rozsah výuky   - ideálně 1x týdně 1 vyučovací hodina (45min)
                        - dle individuální domluvy a potřeb studenta  

cena za 1 vyuč.hodinu při pravidelné práci             400,- Kč
cena za jednorázovou nebo občasnou konzultaci 
                                                  v délce vyuč.hodiny    500,- KčPodmínky individuální výuky  
- přednost při zařazení do individ.hodin mají ti zájemci, kteří se již zúčastnili jakéhokoli z mých skupinových seminářů Hlas Dokořán.

den a hodina výuky   - v dalším školním roce 2019/20
                      bude info o volných vodinách opět  zde


pro zájemce ve věku od 16 - 99 let  - důvod věkového omezení zde

lektorka   - Mon Akirah Obermajerová
                - průvodkyně říší hlasu, zpěvačka, zkušená lektorka

Storno podmínky  - info zde(prosím čtěte)

Nabídka je určena zájemcům o hlubší ponor do sebe sama, do svého vnitřního prostoru pomocí práce s hlasem, ať tedy zpěvákům či nadšencům toužícím zpívat, nebo hlasovým profesionálům (pedagogům, řečníkům, turistickým průvodcům…)
Pěvecká ani předchozí hudební zkušenost nejsou podmínkou k účasti na hodinách. 
Jedna podmínka přece ale je, ochota ke změně! Ochota se dozvědět mnohé o sobě i svých životních postojích, ochota k upřímnosti k sobě. Bez toho se v osobní ani pracovní komunikaci zřejmě nepotkáme.  :)

Během individ.hodin se věnujeme zvědomení a nácviku všeho, co proběhlo na celodennní dílně dle potřeb žáka. Tedy správnému použití dechu během zpěvu, či nácviku jednotlivých modů, způsobů použití hlasu apod. 
Vědomí, že vše se vším souvisí nás vede k uvědomění si, že např.nelze stát během zpěvu rovně, uvolněně, když mě život kroutí a tlačí k zemi... (= nechám se životem kroutit a tlačit k zemi), nebo přijmout zodpovědnost za situaci, že nemám silný hlas, pokud se za sebe a své potřeby nedokážu postavit apod. Je třeba nahlédnout hlouběji...převzít zodpovědnost!
To často vyžaduje i delší práci, nácvik a ochotu ponořit se do svých skrytých emočních obsahů, než se odstraní, opustí nesprávné návyky z předchozího používání sebe i svého hlasu, a také případné bloky a strachy spojené se sebevyjádřením i hlasitým hlasovým projevem.

❀  A proto vedle výuky práce hlasem nabízím teď NOVĚ  i hlubší ponor do případných problémů a bloků spojených s tématem sebevyjádření i tématy z jiných oblastí, a to pomocí metody THETA Healing (více o Theta Healing ZDE ), jejíž možnosti práce a pomoci mě poslední dobou velice úchvátily...

Při zpěvu nelze pracovat pouze s hlasivkami či dechem, jde vždy o komplexní proces dotýkající se celého člověka (fyziologická, emoční a psychická oblast jsou spolu dokonale propojeny, změna v jedné oblasti vyvolá změnu v obou zbývajících). Nabízím celostní přístup.

S láskou Mon Akirah   💗
 

Žádné komentáře:

Okomentovat