THETA PONORY - individuální, hlubší práce s tématy


THETA léčení - jedinečný nástroj hluboké práce na sobě
- nyní možnost už i osobního setkání,
- možno nebo též na dálku  (tel. či skype)délka Theta-sezení :  
   dle potřeby, většinou 90-120min 
   i s úvodním rozhovorem (uvedení do tématu práce)
- kde :  
   možno z pohodlí vašeho domova (on-line)
   nebo osobně po domluvě (Praha nebo Vidice u Kutné Hory)
- cena za Theta-sezení :  
   1500,-Kč až 2300,-Kč 
   (záleží na délce a komplikovanosti tématu)
- kdy
   čas dle předchozí domluvy (viz Kontakt
         - nejbližší volné termíny :  2.7.,  3.7.,  8.7.   
         - od 19h nebo 19:30, možno i dopol.od 10h  


- co je třeba pro Theta-sezení na dálku
- klient si ve svém bytě/prostoru najde klidné místo, kde nebude po celou dobu rušen, doporučuji zapálit svíčku, pokud má rád, připraví si malý oltář s kameny apod.
- posadí se pohodlně, ideálně na židli (důležité je, aby nohy byly nepřekřížené, chodidla na zemi, ideální jsou rovná záda)
- je potřeba zkontrolovat stav baterie mobilu/PC, a zajistit, aby byla dostatečně nabitá a vydržela po celou dobu práce
- připraví si dostatek vody a sklenici na pití, během práce i po ní je třeba mít dostatek tekutin 
- klient si formuluje (buď sám nebo za pomoci praktikujícího terapeuta v úvodním rozhovoru) své téma, na kterém by chtěl pracovat


- jak sezení probíhá
- klient i praktikující (terapeut) mají během sezení zavřené oči, to umožní rychlejší cestu do mozkových vln Theta, kdy praktikující vystoupá do prostoru mozkových vln Theta a vezme klienta tzv. s sebou. V Thetě pak probíhá celý léčivý, očistný proces vedený praktikujícím (práce se strachy, nefunkčními blokujícími přesvědčeními, intenzivní práce s hluboko uloženými "zakopanými" tématy, traumaty, jejich uvolnění, vyjmutí, zrušení a nahrazení těmi funkčními, podpůrnými apod.). 
Vzhledem k tomu, že se celý proces děje v mozkových vlnách Theta, děje se tak kvantově, veškeré změny probíhají až na buněčné úrovni. 
I proto je po této práci vhodné hlídat si pitný režim a alespoň po určitou dobu doplňovat tělu vápník, hořčík, zinek (a další minerály), aby tělo mělo dost energie na integraci zmíněných změn.

Celý proces si pak často tzv. sedá několik dní, i 2-3 týdny (cca 21 dní je doba na integrování změn, vztřebání nových návyků), kdy po této době si můžeme všimnout změn v našem chování, v našich reakcích nebo právě ne-reakcích na situace apod. Změnu můžete samozřejmě pocítit i okamžitě.


Já osobně podporuji klienta v aktivním zapojení se do celého procesu, vždy dle jeho schopností a zkušeností. Vnímám to jako mnohem účinnější a efektivnější, než když klient jen pasivně sedí a nechá praktikujícího na sobě pracovat. Je vhodné, aby byl v procesu sám do jisté míry aktivní, vědomě přítomný, a rozhodoval o všech změnách ve svém vnitřním prostoru
Theta má svoje pravidla, která znám já-praktikující, a bdám na jejich dodržování během sezení, jsem v celém procesu přítomna jako průvodce, držím pro klienta a jeho cestu bezpěčný prostor a provádím ho tímto hlubokým procesem. 

_______________________________________________________


❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀ 


  INSPIRACE  -  TÉMATA, OKRUHY pro sezení Theta - např. :  

- čištění vztahů, rodové linie apod.
- nahlédnutí, pochopení příčin nemocí a jejich odstranění
- uvolňování strachů, bloků, pochopení a rozpuštění fóbií
- bližší pochopení souvislostí různých životních situací
- jméno duše - vibrační kód duše - pokud na Vás toto volá, pak je sezení Theta ideální nástroj k jeho získání
...apod.


❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀  ❀

REFERENCE:


Má milá, děkuji Ti z celého srdce, že jsi mi byla průvodkyní na mé vesmírné cestě-DĚKUJI! Vzhledem k okolnostem jsme zvolily Theata Healing na dálku, prožitek však byl stejně silný jako při osobním setkání. Vedla jsi mě citlivě a s pocitem bezpečí mi pomohla rozkrýt hluboké kořeny, které tvoří mou současnost. Ještě sama netuším dosah celého prožitku, ale jsem přesvědčená, že spolupráce s Tebou je darem! Těším se na další setkání (a nejen pozemské  😊 )
                                                                                     (M.N., fyzioterapeutka, masérka)Ahoj Moni, moc moc děkuji za Thétu, nečekala jsem nic nijak konkrétního a bylo to Něco :)
Došly mi během procesu souvislosti všech mých témat, hezky se to promítlo a pochopila jsem hodně z nastavení a problému mužsko-ženského principu v sobě.
Pěkně si mě procesem vedla, proces prošel v daném čase, nerozplizlo se to a šlo to, z mého pohledu, dobře. Měla jsem pocit v tu chvíli po skončení, že jsem byla připravována na toto pochopení souvislostí několik let a řešila si různé roviny zdánlivě oddělených témat, aby se to v Théta sezení s Tebou pekně pospojilo a konečně prošlo.
Moc Ti děkuji.                                (Š.B., Průvodkyně sebepoznávacími procesy)
S Monikou jsem pracovala mnohokrát a vždy velmi do hloubky, takže se efekt v životě projevil prakticky ihned. Oslovuju ji s naprostou důvěrou, že mi pomůže osvětlit situace, kterými procházím, a provede mě jimi tím nejlepším způsobem tak, abych je mohla opustit nebo změnit.
Je velmi pečlivá a klientům se věnuje s maximální pílí pro jejich největší užitek.
                                                                                                (A.B., učitelka angličtiny)


Milá Moniko, chci Vám poděkovat ještě jednou i touto cestou. Měla jsem štěstí, že mi kamarádka doporučila právě Vás!
Stihla jsem si (před karanténou) dopřát společná sekání na Souznění, Mantření, Hlasu dokořán. S každou dílnou se prohlubovalo mé nadšení z Vaší osobnosti. Obdivuji Vaši opravdovost, energii, vnímavost, laskavost. Naplánovala jsem si s Vámi individuální konzultace, ale kvůli současným opatřením jsem mohla absolvovat pouze jednu. Nyní jsme „uvězněni“ ve svých domovech. Neskutečně mě potěšilo, když jste mi zavolala a nabídla mi setkání na dálku (když nemohlo dojít k našemu osobnímu).
Pochopila jsem díky sezení Thety, že své potíže s hlasem musím řešit na jiné, hlubší úrovni. Vnímat svůj prostor, starat se o něj bylo pro mě vždy obtížné. Vy mě trpělivě vybízíte ke změně a ukazujete mi netušené možnosti. Cítím se s Vámi v bezpečí a plně opečovávaná. Theta–léčení je pro mě něco mezi nebem a zemí. S mým svolením jste mi z mého srdce „vysála“ smutek, stud, bolest a naplnily jsme ho přijetím. Zažila jsem uklidňující a povznášející pocit z rozsvícení mého „já“. Hned druhý den jsem měla chuť si prozpěvovat a hlas mi nepřeskakoval, nevynechával. A to je jenom začátek, viďte, Moniko😊. 
                                                                                 (J.Kr., učitelka v ZŠ)


Na plánované 3-hodinovce zpěvu s Monikou jsme společně věnovaly spoustu času jedné písničce a ono to prostě vůbec nešlo. Cítila jsem tam pořád nějaký blok, napětí, a přes veškerou naši snahu to nešlo povolit. 
Monika mi nabídla THETA léčení. V tuto chvíli se pro mě zastavil čas - vůbec netuším jak dlouho to celé trvalo. Za tu dobu proběhlo neuvěřitelně hodně věcí, myšlenek, změn.
Po ukončení léčení (které mimochodem i po víc než 2 týdnech stále pořád doznívá a odstartovalo další procesy 😊) jsme se vrátily ke té stejné písničce. 
Najednou jsem při zpívání cítila  klid a pocit volnosti.
A ta písnička šla úplně lehce. Cítila jsem se úplně jinak. Najednou jsem "pochopila" co po mě Monika celou dobu chtěla   😄           
                                                                                 (J.Ko., učitelka v MŠ)


Milá Akirah, měla jsem problém sama se sebou, moje cesta vedla stále rovně, nevšímala jsem si "moudrých" odboček, dělala, že je nevidím. Tak jsem onemocněla a konečně se začala zajímat, proč to tak je. Proč se mi děje stále to samé. Bylo mi řečeno, tak to změň, dělej to jinak, pouč se z toho! Ale já nevěděla - z čeho! Požádala jsem Moniku (Akirah) o pomoc. Jeden večer jsme se ponořili do stavu theta, Monika mě vedla a ejhle ! Našli jsme můj problém! Byl hluboko zasazen v mé minulosti a já měla možnost "nahlédnout". Pochopit! Proč se tak chovám, proč se lidé tak divně chovají ke mě, proč já tak reaguji. Bylo to zvláštní, dozvědět se o sobě co jsem byla. Já to všechno určitě věděla, ale bylo to "bezpečně" zasunuto hluboko v mé paměti. Teď, když jsem to poznala a pojmenovala, můžu to změnit.
A tak se postupně měním, mám ze sebe radost, a ony se i věci kolem mě mění. Začínám svítit a dívat se na svět novýma očima a on mi odpovídá stejně. Mám radost. Budu v tom pokračovat dál, poznávat sama sebe a určitě znovu oslovím Akirah (Moniku :), aby mi byla průvodcem. Chtěla bych napsat VELKÉ DĚKUJI, takže MONI, OPRAVDU MOC DĚKUJI 
                                                               (H.H., majitelka cestovní agentury)


Děkuji za naše poslední Theta-setkání. Když jsem odcházela, připadala jsem si "očištěná". Občas se přistihnu, že si broukám ..... :-)  Malý zázrak :-))  Daří se mi mít i jakýsi nadhled v běžném životě, v práci....                              (J.P.B.)


.

1 komentář:

  1. Má milá, děkuji Ti z celého srdce, že jsi mi byla průvodkyní na mé vesmírné cestě-DĚKUJI!Vzhledem k okolnostem jsme zvolily Theata Healing na dálku, prožitek však byl stejně silný jako při osobním setkání. Vedla jsi mě citlivě a s pocitem bezpečí mi pomohla rozkrýt hluboké kořeny, které tvoří mou současnost. Ještě sama netuším dosah celého prožitku, ale jsem přesvědčená, že spolupráce s Tebou je darem! Těším se na další setkání (a nejen pozemské:)) M.

    OdpovědětSmazat