AKTUALNÍ v mém světě


oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 15.8.19  
! NOVINKA !  
- píseň síly s názvem   V síle své  
- spontánní selfie-video z nádherného místa nad chorvatským Drvenikem,
u zříceniny hradu nad mořem - ten den bylo snad 40°C, vyběhla jsem až nahoru a začlo to ze mě zpívat...
- můj make-up byl mořský vítr a horko   😅


oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 9.7.19  
THETA LÉČENÍ a nové JMÉNO do mých dní  

Jak už jsem zmínila, prošla jsem od dubna 2019 velmi intenzivní transformací, a to hlavně díky práci metodou Theta Healing.
Za posledních pár let jsem si dala velkou emočně-energetickou očistu pomocí různých technik a metod osobnostního rozvoje, hlavně principy metody RUŠ, ty mě vážně hluboce ovlivnily a v mnohém zachránily, stejně děkuji také mým skvělým přátelům kineziologům a jejich úžasné práci a pomoci!, a neméně můj letitý skvělý masér Míra, ke kterému chodím na energetické masáže, kde jsme se nejednou dostali do velké hloubky až ke spontánním regresím apod.

Stále jsem však byla odkázaná na tzv.pomoc zvenčí, což mě významně a nepříjemně limitivalo. V duchu jsem vysílala záměr, že potřebuju nástroj, kterým si vystačím a pomůžu sama...
Taky jsem za ty roky (už 14 let) mé praxe hlasové průvodkyně viděla mnoho momentů, kde se práce zastavila na bloku klienta a nešlo s tím nijak pohnout, ikdyž jsme se opravdu oba snažili.
Volala jsem vždy "nahoru" a toužila po nástroji, kterým by bylo možno hned odblokovat danou nesnáz a rozproudit zastavený tok...
Roky plynuly, já čistila sebe ze všech možných stran i úhlů, zkoumala, kam až je možno dojít vlastními silami u sebe i ve své práci, a letos v dubnu 2019 jsem dostala velký Dar. Do mého pole se dostala "žena v červeném", kterou mi v nedávném sezení předpověděla jedna vědma. Tehdy jsem vizi brala jako cosi vzdáleného a pouze symbolického, než mi pomalu došlo, že ta dáma z vize stojí přímo přede mnou coby lektorka metody Theta Healing!
Během aktivace DNA teď v dubnu, která probíhala na konci 3,5 denního intenzivního kurzu Thety, jsem ve své vizi uviděla přesně tutéž scénu, kterou mi 4 měsíce předtím popsala ona vědma a úplně jsem oněměla... Vzdálená vize nyní v přímém přenosu u mého nosu. Polilo mě horko a mráz mi běžel po zádech. A já jsem cítila, že na tohle setkání i tenhle nástroj jsem čekala celý dosavadní život.

Po několika následných a velmi intenzivních kurzech Thety, a během nich po významných odblocích, kterými jsem si prošla pod vedením milované lektorky Arramei (je češka žijící i praktikující již min.10 let v Londýně), jsem konečně pocítila, že díky odkládání energetických zátěží, pomalu ale velmi jistě začínám energeticky dorůstat a dosahovat své jméno duše, které ke mě přišlo už minimálně před dvěma lety, a od té doby se na jeho energii postupně ladím.
Cesta k integraci vrstev mého nového jména (je to pro mě spíše jakýsi nový energetický kód!) byla dlouhá a náročná, ale o to více nyní obohacující. Díky této Cestě mi opravdu došlo, že jméno duše není hračka ani klišé nebo novodobá ezo-móda, tedy ne pro mě.
Je to Cesta k sobě, ke své hlubší komplexnější podstatě.

Moje nové jméno je Akirah  ❃  /Ákiráh /
S láskou... 💗  a poděkováním Světlu


oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 13.7.19  -  Blaničtí rytíři - vzbuďte se!! 

Už dlouho mám velice blízko tvorbě Tomáše Kluse. Jeho skvělé postřehy a schopnost pojmenovat a do písně vetkat ožehavá témata mě dostává k sobě.
Teď jsem objevila zřejmě zbrusu novou píseň, ve mě téma velice aktuální!
Až mi z ní šly slzy do očí, jak jede a nezastaví se....až na konci... na počátku národa Čechů...
Je čas vzbudit v sobě, KONEČNĚ, Blanické rytíře! 
Zdá se, že spí staletými spánky v srdci každého z nás! 
A vyjedou hned, jak jim v srdcích otevřeme své brány!

Toto téma o ne-komunikaci si v sobě prociťuju už dlouho dlouho, ale pan Klus tomu dal ze slov a tónů, dle mého, dokonalý kabát!!
zde odkaz na skříň, kde visí:

https://www.youtube.com/watch?v=-7Ny897Jhng
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

.

2 komentáře:

  1. jsem moc spokojena, Monika dává opravdu velkej důraz na správné dýchání a tím pádem můj hlas získal najednou sílu!

    OdpovědětVymazat
  2. Naučila mě rovnou rockové tony, tudíž to, co jsem si vždy přála a je vždy konkrétní a vše do podrobna vysvětlí!

    OdpovědětVymazat