3. SOUZNĚNÍ (večer hlubšího ponoru do zvuku, 120min)

3. SOUZNĚNÍ
- neboli prozpívání těla samohláskami


- večerní skupinový seminář
- 120min

- tento večer SOUZNĚNÍ je vhodný pro ženy i muže, není potřeba žádné předchozí pěvecké či jiné zkušenosti
- tento večer je věnovaný vnímání a prožívání jemných vibrací hlasu (jeho přirozených alikvot) prozpíváním těla samohláskami
- jde o velice silnou a hlubokou očistu našeho energetického pole, během níž dochází též k jakémusi „prosvícení“, „prozáření“ a nabití našeho pole světlem
- pomocí vibrací našeho hlasu a znějících samohlásek se nám velmi jemně zvědomují a z našeho pole uvolňují staré hluboko uložené nefunkční a nepotřebné obsahy i emoce
- a proto po celý večer v průběhu tohoto spontánního čištění používám velmi efektivní způsob čištění prostoru pomocí Theta Healing, abychom odcházeli osvěženi a odpočati jako po koupeli či vydatném spánku


- CENA 450,- Kč / 400,-Kč (pro absolventy Souznění, Mantření, Lázně, hlas.dílny)
- o zvýhodněném vstupném více viz níže
- NOVINKA: přivedete-li novou spřízněnou duši, kamaráda,
máte vstupné za  400,- / 350,- Kč

- LEKTORKA :  svým hlasem provází Mon Akirah Obermajerová

- MÍSTO KONÁNÍ Maitrea (Týnská ulička, Praha 1)
- cesta do Maitrei: nejlépe metrem B na Náměstí Republiky, a uličkami :)
- parkování: v centru Prahy je komplikované, možné v obchod.domě Kotva

- PŘIHLÁŠKA nutná ZDE

- AKTUÁLNÍ TERMÍNYZDE

__________________________________________________

Proč přijít na Souznění?
Tak jako každá vnější akce má svůj začátek uvnitř, v hlavě, v myšlence, stejně tak i naše vnější chování a reakce mají původ ve stavu našeho vnitřního prostoru!
Pokud jsem v kontaktu se svým vnitřním prostorem, vím o něm, znám ho a umím se v něm více či méně pohybovat, jsou moje akce a reakce navenek vědomější, stávají se mojí tvorbou dle mých pravých potřeb a záměrů.

Pokud člověk o svém vnitřním prostoru neví, nezná ho a není s ním v kontaktu, bývá jeho chování spíše změtí reakcí, spíše obranou vůči vnějšímu nepochopitelnému světu, než kreativní a vědomé tvoření vlastního světa. Člověk pak mívá často pocit, že je spíše vlečen vnějším světem, a bojuje s ním, než aby sám vedl své kroky směrem, který si zevnitř v míru se sebou vybírá...

Proč zpívat samohlásky?
Prozpívání těla samohláskami je velice jednoduchý způsob sebe-péče, vede nás přímo do našeho vnitřního prostoru v přítomnosti, a ukazuje nám, v jakém stavu se ta která část nás samých právě teď nachází.
Když máme špinavou podlahu, umyjeme ji, špinavé koleno nebo záda, očistíme, tělo každý den osprchujeme. Stejně tak je to s péčí o náš vnitřní prostor. I ten se postupně během dne-roku-života zanáší nezpracovanými myšlenkami, vzpomínkami, energiemi... Pravidelná očista může mít mnoho forem (meditace, běhání…). Jedna z nich je právě zpěv, využití očistné síly rezonance hlasu.

Během Souznění se zpívají jednotlivé samohlásky související každá s určitým naším energetickým centrem a jeho tématy a uloženými obsahy.
Vždy vidím obraz zanesené i dlouho nepoužívané trubky, když jí proženete silný proud vody. Dle míry jejího zanesení se proudem vyvalí více či méně nečistot a trubka je opět vhodná a připravená k používání. Takhle stejně, zjednodušeně řečeno, vnímám očistu vnitřního energetického prostoru pomocí rezonance hlasu při zpívání samohlásek, jako silný energetický proud, který vědomou pozorností posílám do jednotlivých center, trubek, a rezonancí hlasu je pročišťuji.

Theta Healing skvělý pomocník
Mám velkou radost, že nyní mohu nově k této silné energetické očistě hlasem účastníkům nabídnout i skvělý nástroj k odvádění uvolněných nežádoucích energetických odpadů přímo během zpívání a čistit tak i místnost, ve které zpíváme, a to pomocí metody Theta Healing.
Efekt je takový, že dříve mohli být účastníci po takovéto energetické práci a očistě sice harmonizováni, rozvibrováni, ale zároveň unaveni a jakoby zavaleni uvolněnými obsahy.
S pomocí Theta Healing (jsem certifikovanou praktikující této metody) se prostor okamžitě čistí a únava tím pádem nepřichází. V účastnících zůstává pocit očištění a nové vnitřní síly.

Proč pravidelně Souznít?
Tak jako se denně věnujeme péči o náš vnějšek, o naše tělo, i domácnost, umýváme je a čistíme, a to mnoha promyšlenými způsoby, stejně tak při Souznění jde o péči a očistu našeho vnitřku, vnitřního prostoru.
Jednou si zajít na Souznění může být příjemným zážitkem s mnoha „aha-momenty“, ale opakované pravidelné prozpívávání těla je jako pravidelná očistná sprcha, dokonalá péče o vás.
Vítejte...

______________________________________________________

 !  ZVÝHODNĚNÉ !  

věrnostní Kartička Harmonizace
- nabízí zvýhodněný vstup pro absolventy akcí Hlas Dokořán (Souznění, Zvuková Lázeň a Mantření, termíny viz ZDE)
+ BONUS  - každý 6.vstup za 50% ceny
- mám k tomu dobrý důvod, neb vím, že jednou si zazpívat je prima zážitek, ale pravidelná očista, to je teprve to pravé... (více viz  Proč pravidelně Souznít? 
- na vyžádání u mě na jakémkoli mém kurzu

______________________________________________________Žádné komentáře:

Okomentovat